Virtuálne sídlo Košice – Nad jazerom, Jenisejská – Easy

Virtuálne sídlo poskytujeme v našej budove, ktorá sa nachádza na najväčšom sídlisku v časti Košice- mestská časť Nad jazerom,  PSČ je 040 12( zobraziť na mape TU ).  Nakoľko je nehnuteľnosť v našom vlastníctve je zaručená stabilita Vášho sídla. Ulica Južná trieda 4B patrí pod daňový úrad Košice, na ul. Železničnej 1. V budove sa nachádza jedna z našich kanceláriíNehnuteľnosť je riadne označená menom spoločností, ktoré majú u nás sídlo ( poštová schránka aj budova ) pre prípadnú kontrolu živnostenského, daňového, alebo colného úradu. Na tejto adrese je možné si prenajať aj rokovaciu miestnosť. Virtuálne sídlo  ( registračné sídlo ) poskytujeme pre spoločnostiživnostníkovorganizačné zložkyobčianske združenianeziskové organizácie a pod.

Adresa Vášho sídla bude: Jenisejská 45A, 040 12 Košice-mestská časť Nad jazerom

Obdobie  Nájomné/mesiac Spolu
1 rok 10,- € 120,- €
2 roky  Akcia – 3,80 €  Akcia – 91,20 €

Pre tri spoločnosti a viac cena 3,- €/mesiac/spoločnosťspolu 72,- €/2 roky /spoločnosť.

Cena easy virtuálneho sídla Košice obsahuje:

  • Zmluvu o poskytovaní služieb a zriadení virtuálneho ( registračného sídla )
  • Súhlas so zápisom našej adresy ako sídla Vašej spoločnosti
  • Označenie poštovej schránky a priestoru menom vašej spoločnosti
  • Poskytnutie poštovej schránky, ktorá je pripevnená na objekte – poštu si vyzdvihujete sami 24 h denne, ne ste závislí na našom pracovnom čase ( jednorázový poplatok 15,- € )
  • Možnosť prenájmu rokovacej miestnosti ( kapacita 9 ľudí ), vybavenie: moderný projektor, flipchart, prístup na internet, kopírka – formát A3, chladnička. Rokovacia miestnoť má vlastný vchod, bezproblémové parkovanie priamo pri našej budove.
Pre Easy virtuálne sídlo s viazanosťou 24 mesiacov zmena sídla v Obchodnom registri len 33,- €, vrátane súdneho poplatku

Pre viazanosť 12 mesiacov zmena sídla v Obchodnom registri len 53,- €, vrátane súdneho poplatku.

K easy sídlu neposkytujeme doplnkové služby, poštu si klient preberá sám vo svojej poštovej schránke, ktorá je umiestnená na budove. V prípade záujmu o doplnkové služby klient môže prejsť na sídlo so službami.

EASY sídlo je vhodné pre klientov, ktorý nepotrebujú žiadne služby a chcú si poštu preberať sami.

Bezpečnosť:

Budova je zabezpečená kamerovým a elektronickým zabezpečovacím systémom.

Mohlo by Vás tiež zaujímať.